100% Müşteri Memnuniyet Garantisi

  • Anasayfa
  • 100% Müşteri Memnuniyet Garantisi

Talep eden kişiler yani müşteriler diğer bir deyimle her kesimin kurumun ve işletme sahibinin mutlaka kendine çekmesi gereken grup, ve gurubun geri dönüşümünü sağlamak için vermiş olduğumuz ekonomik satıştan kendi beklentilerini karşılamalarına yardımcı olmak, gerek ekonomik gerek kalite bakımından onlara verilebilecek olanın en iyisini sunmak.

Müşteri güveni kazanmak epeyce zor ve uzun gayretler gerektirdiği için bu konuda disiplinli ve özverilerle dolu çalışmalar gerekmektedir, şu konu çok iyi bilinmelidir ki kaybedilen güveni tekrar sağlamak imkansıza yakın bir durumdur, insan psikolojisi onlara ne söylediğiniz değil onlara kendilerini nasıl hissettirdiğiniz olgusu üzerine inşa edilmiştir, yani aptal yerine konulmayı asla kabullenemezler, olması gereken durum bu aslında.

Eskiye nazaran artık tüketici daha bilinçli davranmakla birlikte aradığı unsurları bir arada görmek ister, Tüketici araştırma yaparak her zaman kendi kafasında belirlediği alım için öncelikle birkaç kriteri aramaktadır bunları şöyle sıralayabiliriz.

Yukarıda belirtilen kurallar kendilerine sunulduğunu hissettikleri anda mutlu ve daimi müşteri portresi ortaya çıkmaktadır, bizim temsilcisi olduğumuz hizmet sektöründe durum bunlardan ibarettir, müşterilerimizin bizlerden olan beklentilerini analiz ederek onlara her zaman kalite servis sunmaya gayret göstermekteyiz.

 yeni, temiz ve bakımları zamanında yapılmış araçlar 7/24 teknik destek, ekonomik fiyatlara sunum ve en önemlisi güler yüzlü ilgi tüm bunlar bizim prensiplerimiz arsında yer almakta olup bu bilinçle memnun müşteri portföyümüzü çoğaltmak çabasındayız, çünkü çok iyi biliyoruz ki büyümek ve hedeflerimizi yakalamak adına buna mecburuz.

Fiyat politikamızı web sitemizde 12 aylık dilimler halinde oldukça şeffaf bir sunumla tercihlerinize sunarak ekstra sürprizler oluşmasına mahal vermemek için kafanızdaki oluşabilecek soruları giderebilmek adına 7/24 teknik destek hattında sizlere bilgi 

news_img

Bize Ulaşın
0 (532) 418 26 53

HABER BÜLTENİ

Tüm hakları saklıdır. © 2023 Kiralık Oto by Simge Ankara Araç Kiralama