Online Destek
İletişim
Anasayfa
TL TL

FULL KASKO

Eğer aracınızı kiralarken ücretlere kasko,lcf(lastik,cam,far) ve hırsızlık sigortası dahil olursa aracınızı full kasko almış olursunuz.Araç kiralarken ilk aradığımız araç kaskolu mu ? Bu konu çok önemli  bir konudur.Eğer aracınızın kaskosu yoksa zor durumda kalabilirsiniz.Aracınızın  kaskosunu firmadan görmek  isteyebilirsiniz.

Kasko, kaza anında  aracınızda ve karşı taraf da oluşabilecek maddi hasarlı masrafları ödemektedir.Belli oranlarda da kaza anında kişi ve kişilere gelen zararları  karşılamaktadır.

Kaskolar araçlardaki lastik,cam,far gibi kısımlarda oluşacak maddi zararları genelde yılda bir kez karşılamaktadır. Lastik,cam,far bir yıl içerisinde birkaç defa zarar görebilmektedir.Bu sebepten dolayı rent a car firmaları bu sigortayı ek bir ücret ödemenizi isteyerek yapmaktadır.

Hırsızlık sigortası kiraladığınız araç çalınırsa ve araç 45 gün içerisine bulunmazsa eğer sizde bu sigortayı ek bir ücret ödeyerek almadıysanız 45 günlük kira ücretini verebilirsiniz yada 45 içinde aracın bulunduğu süreyi kadar geçen zamanı Kasko haricinde diğer sigortaları almanız size kalmış bir şeydir.Bizim önerimiz aracı kiralarken full kasko şeklinde kiralamanızdır.

 

ankara araç kiralama full kasko araç kiralama oto kiralama ankara rent a car ankara